Emanet Dizisi Yakında Kanal 7'de | 3. Tanıtım

Emanet Dizisi, başarılı oyuncu kadrosu, sürükleyici hikayesi ve heyecan verici kadrosuyla Kanal 7’de yayın hayatına başlıyor!

Dramatik sahneleriyle izleyicileri kendine bağlarken aşk sahneleriyle de kalpleri ısıtan yeni dizi Emanet; destansı aşk hikayelerini, kıskançlıkları ve entrikaları en güçlü haliyle ekranlara taşırken, duyusal sahneleriyle de yüreklere dokunuyor.

Emanet Kanalına Aşağıdaki Linkten Abone Olabilirsiniz! 👇
trloft.info/most/uUk.html...

YORUMLAR

 • ismail guney
  ismail guneyYıl önce

  Bence yemin bitecekse başlamasın

 • Furkan Oraltay
  Furkan OraltayYıl önce

  hayir reyhan emir yeminde olsu den devam etsinler emaneti yemin kadar seversem izlerim karemel yapim iki dizi yide

 • melek
  melekYıl önce

  Özge yağızın bu dizi ile hiçbir ilgisi yok.. başrol belli zaten

 • Sukran Sirin
  Sukran SirinYıl önce

  Emanet yeminin devamı olacak cavidan reyhan emir nazmiye hanim öldürdüklerine göre emanete geçtiler çocuk reyhanın olacak bunun üzerinde senaryo olacak emir olmazsa ben seyretmeyecem

 • Elif Kerim
  Elif KerimYıl önce

  Emanet dizisi ne zaman başlayacak? Emanet dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Emanet dizisi ne zaman başlayacak? Emanet dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Gündüz kuşağında yer alan ve günlük dizi alan sevilen yapımlardan Yemin dizisi sonrasında Kanal 7'den yeni bir dizi atağı geldi. Emanet dizisi ne zaman başlayacak? sorusu merakla araştırılıyor. İşte Emanet dizisi konusu ve oyuncu kadrosu. Kanal 7 ekranlarının 2020 - 2021 sezonu için yayına koyacağı dizi belli oldu. Üstelik Yemin dizisinin oyuncularını transfer ederek. Kanal 7 ekranlarının son zamanlarda en sevilen dizisi Yemin oldu. Gerek oyuncu kadrosu gerekse günlük dizi türünde oluşu gündüz kuşağının sevilen dizileri olmasını sağladı. Bu sezon Yemin dizisinin bitecek olması ile birlikte Kanal 7 yetkilileri yeni günlük dizi çalışmalarına başladı. Emanet dizisi oyuncu kadrosu 2020 Karamel Yapım tarafından izleyici ile buluşturan ve günlük dizi olmasına rağmen haftalık diziler gibi yüksek reytingler alan dizisi Yemin sonrasında yeni bir dizi ile yine izleyici karşısına çıkacağını duyurdu. Emanet dizisi başrolü için Yemin dizisi hayranlarının yakından tanıdığı Reyhan karakterini canlandıran Özge Yağız oldu. Şuan Özge Yağız Yemin dizisi oyuncusu olsa da Karamel Yapım yeni bir taktik izleyerek 2020-2021 yılı için Yemin dizisi yerine Emanet dizisini yayına sokmayı planlıyor. Bildiğiniz üzere Yemin dizisi Reyhan’ın dayısı olan Hikmet Bey’in yeğeni Reyhan’a ettirdiği yemin ile başlamış ve 2 sezondur başarılı bir devam etmektedir. Kısaca Yemin dizisinin adı Emanet olarak değişerek kaldığı yerden devam edecek. Ayrıca Yemin dizisinde ki Reyhan’da rolü gereği ölecek ve yoluna Emanet ile devam edecek. Öte yandan dizinin ana karakteri olan Reyhan öldüğü takdirde Yemin dizisinin reytinglerinde ciddi düşüşler yaşanacağı düşünülüyor. Dizi hakkında bir diğer söylenti ise Yemin dizisinin Mayıs 2020 itibari ile final yaparak ekranlara veda edeceği yönünde. Emanet dizisi oyuncu kadrosunda kimler olacak? Özge Yağız 10 Nisan 1997 tarihinde doğan Özge Yağız İstanbulludur. Daha önce ki dizilerinde çok ön plana çıkmamış olsa da asıl çıkışını Yemin dizisi ile sağlamıştır. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisinden mezun olan Yağız, ilk deneyimini 2017 senesinde Adını Sen Koy dizisi ile yaşamıştır. Ayrıca genç oyuncu 1.69 boyunda, 59 kilogram ve koç burcudur. Adını Sen Koy dizisinde Zeliha karakterine hayat veren Yağız, 2019 yılında vizyona giren Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat vermiştir. Halen daha Yemin dizisi ekibinde görev almaktadır. Son açıklamalara göre ise oyuncunun 2020-2021 yılında Emanet dizisinin kadrosuna dahil edildiği açıklanmıştır.

 • Leyla Kaplan
  Leyla KaplanYıl önce

  Biz sadece hint dizisi istiyoruz bırakın bunları biz eskiden kanal7yi asla ama asla seyretmiyorduk sadece hint dizileri için seyretmeye başladiķ saçmalamayın kanalı silerim yoksa Türk halkı kanal7yi sadece hint dizileri içon seyrediyor yoksa herşeyi kaybetmekmi istiyorsunuz bütün Türkiye size tepkisini koyar

 • Ömer Bayar

  Ömer Bayar

  Yıl önce

  @Meral Mert dizilerinde put veya ayini ön plana çıkarmak yerine sansürleyip kesiyorlar bir kere bile Hint dizisi izlememiş insanlar gelip yorum yapıyor kanal7 Hint dizileri sayesinde tanındı -Bir Garip Aşk ile- yoksa daha önceden sıradan programlar sunan ilk 100e bile giremeyen bir kanaldı..

 • Meral Mert

  Meral Mert

  Yıl önce

  Burası TÜRKİYE hindistan değil hint dizisi seyretmekten onların saçma sapan dinlerini her dizide ön plana çıkarmalarına sinir oluyorum bizim dinimizce dizilerimizde güzel tepside ateş çeviriyorlar ateş bizde şeytan

 • papatya
  papatyaYıl önce

  İnşallah reyhan gelmez diziye

 • Emine Çakır
  Emine ÇakırYıl önce

  Yemin dizisi bitiyor mu yani

 • Yekta Asaf Öztürk
  Yekta Asaf ÖztürkYıl önce

  yemin reymire dokunmayın emaneti de izleriz

 • nuriddin musulman

  nuriddin musulman

  Yıl önce

  Evet yemin bitmesin onda bakaris reymer betmisin yetar

 • Al Bayrak

  Al Bayrak

  Yıl önce

  @Gülay Aşık evet.

 • Gülay Aşık

  Gülay Aşık

  Yıl önce

  Yeminin bitmesini İSTEMÎYORUZ zz

 • Al Bayrak

  Al Bayrak

  Yıl önce

  Evet . Katılıyoruz

 • Ezgi Gizem Altınçıbık
  Ezgi Gizem AltınçıbıkYıl önce

  Size ok atmayi gösterene selam.olsun o nasıl ok atmaktır ya geleneksel sanki 🤭😠🙈🤦‍♀️

 • Ezgi Gizem Altınçıbık

  Ezgi Gizem Altınçıbık

  Yıl önce

  Kısmen 🙂

 • Mücahit Manay

  Mücahit Manay

  Yıl önce

  @Ezgi Gizem Altınçıbık bilmiyordum okçuluk konusunda senin kadar bilgili değilim. Uzakdoğu sporları desen cevap veririm .sanırım sen bu okçuluk konusunda profesyoneldin..

 • Ezgi Gizem Altınçıbık

  Ezgi Gizem Altınçıbık

  Yıl önce

  Osmanlı dizileri geleneksel yay kullanıyor modern değil. Bu dizideki modern yay.

 • Mücahit Manay

  Mücahit Manay

  Yıl önce

  Okçuluk konusunda bilgilisin anladigim kadarıyla sadece bu dizide değil izlediğim osmanlı dizilerindede aynı yay germe tekniği kullaniliyor ..

 • Ezgi Gizem Altınçıbık

  Ezgi Gizem Altınçıbık

  Yıl önce

  Benim orda ki derdim okçuluk değil teknik eğer televizyona bir iş yapılıyor ise herkes bunu görecektir ve özenebilir. Neden yanlış eksik bir teknik gösteriliyor onu anlamıyorum. Modern okçuluk Olimpik yay kulanıyor ise ona göre doğru tekniği kullanmalılar. Ve izleyicilere göstermeliler.

 • Tuğba Çelik
  Tuğba ÇelikYıl önce

  Güzele benziyor hayırlı olsun

 • ayşe güroğlü
  ayşe güroğlüYıl önce

  Günlük dizimi yoksa haftalıkmı başrolde kimler var bilginiz varmi

 • Melahat COŞKUN

  Melahat COŞKUN

  Yıl önce

  Özge yeminde kalır bu diziyide seyrederiz özberk sakın ayrılmasın hep ikisi film yapsınlar

 • Kübra Kaya

  Kübra Kaya

  Yıl önce

  Ozge yemıbde kalsın

 • Suzan Oktem
  Suzan OktemYıl önce

  Özge yağızın bu diziye geleceği umarım yalandır emirle reyhanı ayırma nazmiye

Sonraki